Увага, конкурс!

Увага, конкурс!

ГО «Вся Україна читає дітям» оголошує конкурс віршів українською мовою для наймолодшого віку (від народження до трьох років) з метою публікації в «Першій книжці для малятка». «Першу книжку для малятка» отримуватимуть матері новонароджених дітей у пологових будинках України безкоштовно.

Цілі проекту «Перша книжка для малятка»:

  • привернути увагу суспільства до ідеї читання дітям з перших днів життя українською мовою, послідовно пропагувати необхідність систематичного читання вголос для забезпечення інтелектуального розвитку та комунікативних здібностей дітей;
  • поширити практику читання українською мовою та популяризувати українських авторів;
  • залучити батьків до свідомого виховання нового покоління, відкритого до світу, завдяки читанню утверджувати любов до державної мови;
  • підтримати ідею родинного читання в кожній українській сім’ї, виплекати традицію, що стане соціально значущим чинником розвитку гармонійного українського суспільства. Соціальне видання «Перша книжка для малятка» українською мовою в складі «бебі-боксу» буде упорядковане фахівцями ГО «Вся Україна читає дітям» та рекомендоване провідними дослідниками дитячої літератури з Центру дослідження літератури для дітей та юнацтва. За нашим задумом, ця книжка міститиме найкращі вірші для дітей українською мовою, починаючи з фольклорних зразків і до сучасних творів. Згідно з ухвалою Центру дослідження літератури для дітей та юнацтва у 2015 р., книжка буде оздоблена ілюстраціями художниці Зоряни Базилевич.

Умови Конкурсу:

До участі в конкурсі приймаються оригінальні поетичні твори для дітей наймолодшого віку (від народження до трьох років) (далі- «Твір»), написані лише українською мовою. Порядок подання конкурсних пропозицій:

  1. Період прийому конкурсних пропозицій: з 01 грудня 2019 року до 31 грудня 2019 року.
  2. Кожен учасник особисто подає від 1 до 7 творів у друкованому вигляді (у форматі doc, docx, або rtf), надсилаючи файл у прикріпленні до електронного листа на адресу (e-mail) Громадської організації «Вся Україна читає дітям»: allofukrainereadstokids@gmail.com, з обов’язковим зазначенням у кінці тексту файла прізвища, імені та по батькові (без скорочень) автора Твору.
  3. Конкурсні твори розгляне журі (відомі українські дитячі поети, письменники та літературні критики). Період розгляду конкурсних пропозицій: з 01 січня 2020 року до 31 січня 2020 року.
  4. За підсумками конкурсу будуть відібрані поетичні твори для першого видання «Першої книжки для малятка». Винагорода для переможців – публікація в «Першій книжці для малятка» з гонораром 500 грн. за вірш (паушальний платіж) + авторський примірник книжки.
  5. Оприлюднення результатів конкурсу: 01 лютого 2020 року.

Надсилаючи конкурсну пропозицію, що містить Твір, Учасник Конкурсу підтверджує наступне: Учасник є автором Твору та одноосібно володіє як немайновими так і майновими правами автора на даний Твір.

Учасник ознайомлений та погоджується з умовами Конкурсу. Після подачі конкурсної пропозиції, учасник зобов’язується не передавати іншим особам, не публікувати та/або жодним чином не відчужувати авторські права на Твір (Твори), що подані в складі конкурсної пропозиції.

У разі визнання переможцем Конкурсу, такий Учасник погоджується укласти Авторський договір на кожен Твір, що буде відібраний за результатами Конкурсу, у редакції та на умовах, запропонованих Організаторами Конкурсу, і розміщеного за даним посиланням:

https://allofukrainereadstokids.org.ua/Announcement.docx

Організатори конкурсу:

Громадська організація «Вся Україна читає дітям»Товариство з обмеженою відповідальністю «ТОВАРИСТВО»

Журі конкурсу:

Олександр Дерманський

український дитячий письменник, член Національної спілки письменників України, поет, викладач, літературний редактор, сценарист, переможець конкурсу “Книга ВВС – 2018” в номінації “Дитяча книга року ВВС”

Наталя Трохим

поетка, перекладачка, видавець, лауреат перекладацьких премій, заступник президента Центру дослідження літератури для дітей та юнацтва, організатор клубу “Багатомовне читання” в рамках соціокультурного проекту “Вся Україна читає дітям”, співзасновник ГО «Вся Україна читає дітям», 

Тетяна Качак

доктор філологічних наук, професор кафедри фахових методик і технологій початкової освіти ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника”, експерт з української дитячої літератури Центру дослідження літератури для дітей та юнацтва.

Оксана Лебедівна

поетка, перекладачка, аспірантка Докторської школи імені родини Юхименків Національного університету “Києво-Могилянська академія”, спеціальність “Теорія, історія української мови та компаративістика”.

Уляна Баран

кандидат фiлологічних наук, доцент, президент ГО «Вся Україна Читає Дітям».

1 КОМЕНТАР

comments user
Леся

Добрий день, скажіть будь ласка, а чи буде надалі проводитись такий конкурс? Дуже гарний конкурс, але, на жаль, не встигла надіслати свої віршики!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Proudly powered by WordPress | Theme: HoneyPress by SpiceThemes